Biżuteria zegarki

Biżuteria zegarki

Historia

Nasza firma narodziła się dziesięć lat temu, a my do dziś żartujemy, że powstała z konieczności.

W całej Redzie nie mogliśmy znaleźć miejsca, w którym moglibyśmy znaleźć zegarki nie tylko funkcjonalne, ale i piękne, a szybki wywiad, jaki przeprowadziliśmy potwierdził, że z podobnymi problemami borykają się również nasi znajomi.

d7Nie chcieliśmy pogodzić się z tym, że musimy kupować rozwiązania niskiej jakości tylko dlatego, że są one łatwo dostępne, nie uśmiechało nam się przy tym również prowadzenie poszukiwań w Gdańsku lub Gdyni, a skoro brakowało sklepu spełniającego nasze oczekiwania, sami postanowiliśmy go założyć.

Początki nie były łatwe i wiele osób przypuszczało, że nasza działalność skończy się mniejszą lub większą katastrofą. Wierzyliśmy jednak, że mamy szansę na sukces i przekonywaliśmy do siebie kolejnych klientów stawiając na elastyczność, otwartość i profesjonalność. Z czasem poszerzała się również nasza kadra pracownicza, wierzyliśmy bowiem, że każda osoba, której pasją są piękne zegarki, może przyczynić się do rozwoju firmy.

Dziś z dumą zbieramy słowa uznania i wyróżnienia, a jednocześnie przez cały czas staramy się poprawiać to, co można uznać za nasze niedostatki.

Ludzie mówią, że nie mamy sobie równych, my jednak wierzymy, że możemy być jeszcze lepsi. Być może stanie się tak dzięki Państwa pomocy.